97/07/30 دوشنبه 14:31
Text + Text -
باکس ورورد


ثبت نام
کلمه عبور جدید
نماد اعتماد الکترونیکی

ستاد ساماندهی

logo-samandehi

به روز اندیش امتیاز دهید
 1. چگونه کالا و خدمات خود را معرفی کنیم و تبلیغات موثر داشته باشیم

  چگونه کالا و خدمات خود را معرفی کنیم و تبلیغات موثر داشته باشیم
 2. کلیپ توصیه های آقای روز اندیش برای صاحبان کسب و کار

  کلیپ توصیه های آقای روز اندیش برای صاحبان کسب و کار
 3. کلیپ معرفی راز آشنای موفقیت در کسب و کار

  کلیپ معرفی راز آشنای موفقیت در کسب و کار
 4. نرم افزار اندروید ویرایشگر عکس روزاندیش

  نرم افزار اندروید ویرایشگر عکس روزاندیش
 5. نرم افزار اندروید دیکشنری آنلاین روز اندیش

  نرم افزار اندروید دیکشنری آنلاین روز اندیش
 6. انیمیشن معرفی امکانات و مزایای درج آگهی در روز اندیش

  انیمیشن معرفی امکانات و مزایای درج آگهی در روز اندیش
 7. یه انیمیشن کوتاه و پند آموز از روز اندیش

  یه انیمیشن کوتاه و پند آموز از روز اندیش
 8. معرفی و بررسی محصول شیک مرغوب گریت وال-Great wall M4

  معرفی و بررسی محصول شیک مرغوب گریت وال-Great wall M4
 9. شناخت برخی مزایای کلی تبلیغات در فضای اینترنت

  شناخت برخی مزایای کلی تبلیغات در فضای اینترنت
 10. دانلود نسخه جدید اندروید نرم افزار حسابداری پارمیس

  دانلود نسخه جدید اندروید نرم افزار حسابداری پارمیس

جستجوی پیشرفته محتوایی
کلمات کلیدی:
روش جستجو:
به صورت عادی
مقادیر شامل تمام کلمات باشد (AND)
مقادیر شامل یک از کلمات باشد(OR)

دسته بندی:
تاریخ:

جستجوی ساده آگهی ها
تبلیغات
گروه مارکت لایک استخراج بیت کوین
همراهان

درگاه بانک ملت

پرینت
#٢٧٨
بازدید: ١٠٨۴
90/10/05 دوشنبه 16:59

پیش بینی رویانیان از نرخ بنزین

رییس ستاد حمل و نقل و مدیریت مصرف سوخت کشور می گوید: اگر این سناریو را الان اعلام کنم، جایی برای تصمیم گیری در ستاد هدفمندسازی یارانه‌ها باقی نمی‌ماند، اما قطعا این سناریو به معنی گران شدن قیمت‌ها نخواهد بود و می‌تواند تغییرات دیگری داشته باشد.
خبرآنلاین: رییس ستاد حمل و نقل و مدیریت مصرف سوخت کشور می گوید: اگر این سناریو را الان اعلام کنم، جایی برای تصمیم گیری در ستاد هدفمندسازی یارانه‌ها باقی نمی‌ماند، اما قطعا این سناریو به معنی گران شدن قیمت‌ها نخواهد بود و می‌تواند تغییرات دیگری داشته باشد.

 بنابر اظهارات رییس ستاد حمل و نقل و مدیریت مصرف سوخت کشور، سناریوهای مختلف تغییرات و آزادسازی قیمت سوخت انتخاب شده که پس از طی مراحل قانونی از سوی ستاد هدفمندسازی یارانه‌ها اعلام می‌شود.

سردار محمد رویانیان روز دوشنبه در حاشیه دومین همایش ملی دفاتر پیشخوان خدمات دولت که در وزارت کشور برگزار شد، درباره شایعات اخیر در خصوص قیمت یک هزار تومانی بنزین و همچنین آزاد سازی نرخ‌ بنزین، گفت: مجلس شورای اسلامی در تشکیل قانون هدفمند سازی یارانه‌ها، آزاد سازی قیمت حامل‌های انرژی را تصویب کرده است و قیمت حامل‌های انرژی باید در مراحل چندگانه آزاد شود.
وی افزود: آزادسازی قیمت بنزین و گازوئیل در اولین اقدام، گام موفق و خوبی بود، لذا گام بعدی نیز باید تعریف شود.

وی ادامه داد: اینکه گفته می‌شود، قیمت بنزین یک هزار تومان یا 800 تومان خواهد شد و یا بنزین سهمیه‌ای حذف می‌شود، گفتمان جامعه است؛ آنچه که می‌توانم در حال حاضر بگویم این است که دبیر ستاد هدفمندسازی یارانه‌ها جلسات متعددی را با مسئولان ستاد سوخت برگزار کرده و چندین سناریو درباره نرخ بنزین و گازوئیل مشخص شده است. این سناریوها باید به ستاد هدفمند سازی یارانه‌ها رفته و پس از بررسی کامل، بهترین سناریو انتخاب و از سوی این ستاد ابلاغ شود.

همزمان با جدی شدن مباحث مربوط به اجرای فاز دوم هدفمندی در کنار گمانه زنی های مربوط به افزایش قیمت حاملهای انرژی از جمله بنزین شاهد رخداد اتفاقات دیگری نیز هستیم از جمله افزایش قیمت دلار،افزایش قیمت دلار در واقع به معنی افزایش قیمت مبنا در قانون هدفمندسازی یارانه ها خواهد بود.

و البته یکی از نکات از قلم افتاده در قانون هدفمندسازی یارانه ها مبنای تبدیل ارزش دلاری قیمت حاملهای انرژی به ریال است. در عمل قانون هدفمندسازی یارانه ها در این بخش به قدری مفرهای قانونی در اختیار دولت قرار می دهد که مجلس نمی تواند به نحوه نرخ گذاری دولت در حاملهای انرژی هیچ گونه اعتراضی داشته باشد مگر با تاکید بر دوره پنج ساله ای که در ماده یک به عنوان دوره اجرای قانون مدنظر قرار گرفته که البته دولت با تاکید بر میانگین قیمت حاملهای انرژی عنوان می کند که به قانون عمل کرده است.

حال با توجه به همین ضعف قانون باید گفت دولت می تواند به راحتی 1000 تومان را برای قیمت بنزین توجیه کند، نگاهی به روند 9 ماهه گذشته قیمت بنزین در فوب خلیج فارس نشان می دهد متوسط هر لیتر بنزین سوپر در این دوره معادل 75 سنت (0.75 دلار) و هر لیتر بنزین بنزین معمولی معادل 68 سنت (0.68 دلار) بوده است.
فروش لایک گوگل پلاس

SecImgSesکليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به نیازمندی های روز اندیش بوده و هرگونه کپي برداري از محتواي سايت ممنوع است.