97/04/28 پنجشنبه 06:37
Text + Text -
باکس ورورد


ثبت نام
کلمه عبور جدید
نماد اعتماد الکترونیکی

ستاد ساماندهی

logo-samandehi

به روز اندیش امتیاز دهید
 1. چگونه کالا و خدمات خود را معرفی کنیم و تبلیغات موثر داشته باشیم

  چگونه کالا و خدمات خود را معرفی کنیم و تبلیغات موثر داشته باشیم
 2. کلیپ توصیه های آقای روز اندیش برای صاحبان کسب و کار

  کلیپ توصیه های آقای روز اندیش برای صاحبان کسب و کار
 3. کلیپ معرفی راز آشنای موفقیت در کسب و کار

  کلیپ معرفی راز آشنای موفقیت در کسب و کار
 4. نرم افزار اندروید ویرایشگر عکس روزاندیش

  نرم افزار اندروید ویرایشگر عکس روزاندیش
 5. نرم افزار اندروید دیکشنری آنلاین روز اندیش

  نرم افزار اندروید دیکشنری آنلاین روز اندیش
 6. انیمیشن معرفی امکانات و مزایای درج آگهی در روز اندیش

  انیمیشن معرفی امکانات و مزایای درج آگهی در روز اندیش
 7. یه انیمیشن کوتاه و پند آموز از روز اندیش

  یه انیمیشن کوتاه و پند آموز از روز اندیش
 8. معرفی و بررسی محصول شیک مرغوب گریت وال-Great wall M4

  معرفی و بررسی محصول شیک مرغوب گریت وال-Great wall M4
 9. شناخت برخی مزایای کلی تبلیغات در فضای اینترنت

  شناخت برخی مزایای کلی تبلیغات در فضای اینترنت
 10. دانلود نسخه جدید اندروید نرم افزار حسابداری پارمیس

  دانلود نسخه جدید اندروید نرم افزار حسابداری پارمیس

جستجوی پیشرفته محتوایی
کلمات کلیدی:
روش جستجو:
به صورت عادی
مقادیر شامل تمام کلمات باشد (AND)
مقادیر شامل یک از کلمات باشد(OR)

دسته بندی:
تاریخ:

جستجوی ساده آگهی ها
تبلیغات
همراهان

درگاه بانک ملت

پرینت
#۵٨۴
بازدید: ٩۶۶
91/03/10 چهارشنبه 00:31

حرکتی مثبت در مذاکرات ایران و 5+1

تاریخ انتشار: 91/03/09

 

به گزارش روز اندیش به نقل از دنیای اقتصاد آقای مهمانپرست تعیین زمان و مکان نشست بعدی ایران و 1+ 5 را گامی مثبت ارزیابی کرد وی ادامه داد : بیشترین همکاری بین ایران و آژانس صورت گرفته، بیشترین بازرسی از تاسیسات هسته‌ای ما انجام شده و همه فعالیت‌های هسته‌ای ما با نظارت آژانس صورت می‌گیرد.
سخنگوی دیپلماسی اضافه کرد: ما همواره آمادگی خود را برای مذاکره و گفت‌وگو اعلام کرده‌ایم و این همکاری‌ها را به صورت پایدار و بلندمدت و به بهترین شکل دنبال می‌کنیم و امیدواریم بحث ما با آژانس در آینده به نتایج بهتری برسد و ما از حقوق‌مان بهره‌مند شویم.
رویکرد فشار- مذاکره اشتباه است
وی در پاسخ به سوالی درباره اعمال تحریم‌ها علیه کشورمان، با بیان اینکه آقای جلیلی در کنفرانس مطبوعاتی بعد از مذاکرات بغداد راجع به این مساله توضیح داد، گفت: رویکرد فشار همراه با مذاکره، رویکرد اشتباهی است، پاسخی نخواهد داد و تا الان هم پاسخ نداده است.
وی ادامه داد: توصیه ما این است که این کشورها با تصورات اشتباه وارد مذاکرات نشوند. اگر قرار بود کشور ما به خاطر فشارها و تحریم‌ها از مواضع خود عقب نشینی کند، از همان ابتدای پیروزی انقلاب تا الان، این فشارها وجود داشته و هر بار هم تحت بهانه‌‌‌ای دنبال شده است. ما همیشه سعی کردیم از فشارهایی که بر علیه کشور ما وارد می‌شود به عنوان فرصت استفاده کنیم و سرعت پیشرفت کشورمان را افزایش دهیم و متکی به جوانانمان باشیم و دانش‌های لازم برای پیشرفت کشور را به صورت بومی در اختیار بگیریم.
سخنگوی دستگاه دیپلماسی عنوان کرد: اگر باز هم اشتباه خود را تکرار کنند، دیرتر به نتیجه مطلوب خواهند رسید. به نظر می‌آید توصیه‌هایی که توسط برخی از افراد به این کشورها می‌شود و اطلاعاتی که در اختیار آنها قرار می‌گیرد، اطلاعات درستی نیست. آنها با تصورات اشتباه و فرض غلط وارد مذاکرات می‌شوند و این مساله آنها را از رسیدن به یک توافق سریع‌تر و مطلوب‌تر دور می‌کند.
تا مذاکرات مسکو صبر کنیم
وی همچنین در پاسخ به اینکه آیا طرح گام به گام روسیه در مذاکرات مسکو کلید خواهد خورد؟ گفت: باید صبر کنیم. در مذاکرات مسائل محتوایی و نظرات طرفین باید مطرح شود. امیدواریم طرف مقابل ما با گام مثبتی به سمت تامین حقوق‌ ما جدی‌تر حرکت کند و حتما گام‌های مثبت آنها تاثیر خوبی خواهد داشت.
محکومیت 4 ایرانی در کویت، مردود است
محکومیت 4 تبعه ایرانی در کویت به حبس ابد سوال دیگری بود که در این نشست مطرح شد و مهمانپرست در این باره با بیان اینکه ادعاهای واهی و بی‌اساسی که مجددا در این زمینه مطرح شده، جای تعجب دارد، گفت: این ادعاها از نظر ایران مردود است و احکامی که صادر شده به هیچ وجه قابل قبول نیست.
وی ادامه داد: ما از اینکه مجددا این موضوع که قبلا توسط مقامات کویتی رد شده بود، بار دیگر مطرح شده، تعجب می‌کنیم. سناریوی‌‌های ساختگی در این زمینه دیگر کارآیی ندارد و بهتر است کشورهای منطقه وارد این بازی‌ها نشوند و با تحولات و مطالبات مردمی همراه باشند.
سخنگوی وزارت خارجه اظهار کرد: متاسفانه دولت کویت به‌رغم اینکه عضو کنوانسیون رعایت حقوق اتباع است، تاکنون همکاری مناسب نداشته و اجازه دسترسی کنسولی به اتباع ایرانی نداده است. این موجب اعتراض رسمی ما شده، رسما به آنها اعتراض کردیم و از آنها توضیح خواستیم و این مساله را از طریق مجاری رسمی پیگیری می‌کنیم.
وی گفت: امیدواریم رویکرد دولت کویت قابل قبول باشد و در برخورد با این مساله تجدیدنظر کند و به زودی شاهد آزادی اتباع کشورمان باشیم.

 

منبع: دنیای اقتصاد

فروش لایک گوگل پلاس

SecImgSesکليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به نیازمندی های روز اندیش بوده و هرگونه کپي برداري از محتواي سايت ممنوع است.