97/04/28 پنجشنبه 04:45
Text + Text -
باکس ورورد


ثبت نام
کلمه عبور جدید
نماد اعتماد الکترونیکی

ستاد ساماندهی

logo-samandehi

به روز اندیش امتیاز دهید
 1. چگونه کالا و خدمات خود را معرفی کنیم و تبلیغات موثر داشته باشیم

  چگونه کالا و خدمات خود را معرفی کنیم و تبلیغات موثر داشته باشیم
 2. کلیپ توصیه های آقای روز اندیش برای صاحبان کسب و کار

  کلیپ توصیه های آقای روز اندیش برای صاحبان کسب و کار
 3. کلیپ معرفی راز آشنای موفقیت در کسب و کار

  کلیپ معرفی راز آشنای موفقیت در کسب و کار
 4. نرم افزار اندروید ویرایشگر عکس روزاندیش

  نرم افزار اندروید ویرایشگر عکس روزاندیش
 5. نرم افزار اندروید دیکشنری آنلاین روز اندیش

  نرم افزار اندروید دیکشنری آنلاین روز اندیش
 6. انیمیشن معرفی امکانات و مزایای درج آگهی در روز اندیش

  انیمیشن معرفی امکانات و مزایای درج آگهی در روز اندیش
 7. یه انیمیشن کوتاه و پند آموز از روز اندیش

  یه انیمیشن کوتاه و پند آموز از روز اندیش
 8. معرفی و بررسی محصول شیک مرغوب گریت وال-Great wall M4

  معرفی و بررسی محصول شیک مرغوب گریت وال-Great wall M4
 9. شناخت برخی مزایای کلی تبلیغات در فضای اینترنت

  شناخت برخی مزایای کلی تبلیغات در فضای اینترنت
 10. دانلود نسخه جدید اندروید نرم افزار حسابداری پارمیس

  دانلود نسخه جدید اندروید نرم افزار حسابداری پارمیس

جستجوی پیشرفته محتوایی
کلمات کلیدی:
روش جستجو:
به صورت عادی
مقادیر شامل تمام کلمات باشد (AND)
مقادیر شامل یک از کلمات باشد(OR)

دسته بندی:
تاریخ:

جستجوی ساده آگهی ها
تبلیغات
همراهان

درگاه بانک ملت

پرینت
#۶٨٣
بازدید: ١١١٢
93/06/24 دوشنبه 18:35

تجاوز به دختر جوان و مثله کردن او

 

 

 

سایت روز اندیش به نقل از پرشین وی:زوج جنایتکار عامل سلاخی دختر جوان دیروز در حالی پایمیز محاکمه قرار گرفتند که دیوان عالی کشور حکم اعدام عامل

این قتل را تایید کرده بود.این زوج دختر جویای کار را به خانه کشاندند وپس از ازار و اذیت به قتل رساندند.

زن و مرد قاتل پس از كشتن دختر جوان جسد او را مثله كرده و در شهر رها كردند. نهم دی‌ماه 89، ماموران پلیس آگاهی ورامین از كشف جسد دختر جوانی

  در منطقه قرچك باخبر شدند. ماموران پس از حضور در محل دریافتند عامل یا عاملان جنایت پس از قتلدختر، جسد او را تكه‌تكه كرده و در دو منطقه شهر رها كرده‌اند.

همزمان با كشف جسد، خانواده دختری جوان به نام آمنه با مراجعه به پلیس از ناپدید شدن مرموز دخترشان خبر دادند. با بررسی‌های پلیسی مشخص شد جسد كشف شده متعلق به آمنه است.

با مشخص شدن هویت مقتول، ماموران  آخرین تماس‌های آمنه را ردیابی کردند و در این رابطه زن و مردی جوان به نام علی و مریم را دستگیر كردند. متهمان ابتدا منكر قتل شدند اما در ادامه لب به اعتراف گشودند و به قتل آمنه اعتراف كردند.

با تكمیل تحقیقات، پرونده متهمان با صدور كیفرخواست برای محاكمه به شعبه 74 دادگاه كیفری استان تهران فرستاده شد و زن و مرد جنایتكار محاكمه شدند. علی در جلسه دادگاه با رد اتهاماتش گفت: مقتول را برای كار به خانه‌مان دعوت كردیم، بعد از دو ساعت همسرم با او درگیر شد و با لیوان دو ضربه به سر آمنه زد.

همسرم با داد و فریاد از من خواست كه با چاقو مقتول را بزنم، من هم تحت تاثیر حرف‌های او دو ضربه چاقو به كمر دختر جوان زدم. بعد از قتل، خانه را ترك كردم و وقتی صبح برگشتم همسرم جسد مقتول را درحمام خانه تكه‌تكه كرده بود.

مریم نیز در دفاع از خود گفت: وقتی آمنه را به خانه آوردم، شوهرم طلا‌های او را دید و وسوسه شد، به همین خاطر دست و پای دختر جوان را با طناب بست و بعد هم با تهدید از من خواست با لیوان دو ضربه به سر مقتول بزنم.

قرار بود آمنه را بی‌هوش كرده و پس از سرقت طلاهایش، او را مقابل خانه‌شان رها كنیم، اما نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد كه شوهرم او را با چاقو كشت.

بعد از دفاعیات متهمان و وكلای مدافع آنها، دادگاه به‌صورت غیرعلنی ادامه یافت و با تكمیل تحقیقات قضات، ختم رسیدگی به این پرونده اعلام شد. قضات دادگاه پس از شور، علی را به اتهام قتل به قصاص، به اتهام تجاوز به اعدام، و به خاطر جنایت بر میت به دیه و به اتهام سرقت مقرون به آزار به زندان محكوم كردند.

همسر او هم به اتهام سرقت و جنایت بر میت به زندان و پرداخت دیه محكوم شد. با اعتراض متهمان، پرونده برای رسیدگی به دیوان عالی كشور فرستاده شد كه قضات دیوان عالی كشور حكم را نقض كرده و برای رسیدگی دوباره به دادگاه كیفری بازگرداندند.

صبح دیروز زوج جنایتكار دوباره پای میزمحاكمه قرار گرفتند. علی  گفت: هیچگاه مرتكب تجاوز به عنف نشدم. پس از قتل خانه را ترك كرده و وقتی برگشتم متوجه شدم همسرم جسد را تكه تكه كرده است.

مریم هم با رد این اتهام گفت: من قسمت پاها و همسرم بالا تنه مقتول را تكه تكه كردم. پس از آخرین دفاعیات متهمان قضات دادگاه برای صدور حكم وارد شور شدند.

 

گرداوری:سایت روز اندیش

منبع:سایت پرشین وی

 

فروش لایک گوگل پلاس

SecImgSesکليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به نیازمندی های روز اندیش بوده و هرگونه کپي برداري از محتواي سايت ممنوع است.